Dünya Haberleri
Kassam Tugayları'ndan Netenyahu'yu çıldırtacak paylaşım!
9 Ocak 2018 13:15

İslami Direniş Hareketi Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin El-Kassam Tugayları, esir işgal askeri Hadar Goldin'in annesine sosyal paylaşım sitelerinden Twitter aracılığıyla mesaj gönderdi.

Kassam Tugayları'ndan Netenyahu'yu çıldırtacak paylaşım!
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

İzzeddin El-Kassam Tugayları, Twitter'daki hesabında Hadar Goldin'in annesi Leah Goldin'e seslenerek şöyle dedi: "Leah Goldin… Oğlunu görmek istiyorsan hükümetinize başvur. Çünkü hükümetiniz gerçeği ve çözümü gizliyor. Hükümetiniz yalan söylüyor."

İşgal ordusunun Gazze Şeridi'ne açtığı son savaşta İzzeddin El-Kassam Tugayları işgal ordusunun Gazze kentinin doğusuna gerçekleştirdiği kara saldırısı sırasında işgal askeri Oron Shaul'u esir aldığını açıklamış, işgal ordusu da iki gün sonra yaptığı açıklamada Oron Shaul'un kayıp olduğunu ve Hamas savaşçılarıyla çatışmalar sırasında ölmüş olabileceğini öne sürmüştü.

Siyonist işgal yönetimi, Hamas'ı Hadar Goldin isimli başka bir işgal subayının da cesedini elinde tutmakla suçluyor ve Goldin'in Rafah kentinin doğusundaki çatışmalar sırasında öldüğünü iddia ediyor.

 

Kaynak:milligazete.com.tr

Yorumlar (0)