Gündem Haberleri
İslama ve Diyanet'e saldırmak için mide bulandıran alçak provokasyon! Gerçek ortaya çıktı...
8 Ocak 2018 17:42

İslam'ı ve Diyanet İşleri Başkanlığı'nı hedef almak için sosyal medyada çirkin bir provokasyona imza atıldı. Olay tüm kesimlerin tepkisini çekerken gerçek kısa sürede ortaya çıktı.

İslama ve Diyanet'e saldırmak için mide bulandıran alçak provokasyon! Gerçek ortaya çıktı...
PAYLAŞ
A
Haberi Oku
 

Sosyal medyada belirli bir kesim tarafından Brezilya'da yaşayan hasta bir çocuğun 2016 yılında hastanede çekilmiş bir fotoğrafı kullanılarak akılalmaz alçak bir algı operasyonu yapılmak istendi ancak fotoğrafın gerçeği anında ortaya çıktı. Gerçeğin ortaya çıkmasından sonra sosyal medyada bu hareket büyük tepkilere neden oldu.

MİDE BULANDIRAN YALAN!

Karaciğer hastası olan ve karnı hastalıktan dolayı şişmiş olan Brezilyalı küçük kızın fotoğrafını kullanan provokatörler bu olayı, ''Bolu'da 8 aylık hamile kız'' diye sosyal medyada servis ettiler.

AHLÂKSIZLIKTA SINIR TANIMADILAR

Geçirdiği hastalıktan dolayı karnı şişen küçük kızın fotoğrafını Diyanet'e ve İslam'a saldırmak için kullanan provokatörlerin bu iğrenç yalanı ile birlikte rezilliğin ve ahlaksızlığın ne seviyeye gelmiş olduğu bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu.

BÜYÜK TEPKİ GÖSTERİLDİ

Sosyal medyada gözü dönmüş provokatörlerin, Brezilyalı küçük kızın 2016'da bir yardım çığlığı olarak yayınlanmış bu fotoğrafı kullanarak yapmış olduğu iğrenç girişim büyük bir tepki gördü.

 

 

Kaynak:milligazete.com.tr

Yorumlar (0)