Haber Detayı
03 Mayıs 2019 - Cuma 00:00 Bu haber 122 kez okundu
 
İşte futbolda haftanın programı
TEKNOLOJİ Haberi


Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

3 Mayıs Cuma:

20.30 Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)

4 Mayıs Cumartesi:

16.00 MKE Ankaragücü-Çaykur Rizespor (Eryaman)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Bursaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Kasımpaşa-Fenerbahçe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

5 Mayıs Pazar:

16.00 Akhisarspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Spor Toto Akhisar)

16.00 Göztepe-Antalyaspor (Bornova)

19.00 Galatasaray-Beşiktaş (Türk Telekom)

6 Mayıs Pazartesi:

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Atiker Konyaspor (Bahçeşehir Okulları)

20.00 Trabzonspor-İstikbal Mobilya Kayserispor (Medical Park)

Spor Toto 1. Lig

3 Mayıs Cuma:

19.30 Adanaspor-Altınordu (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.30 Boluspor-Hatayspor (Bolu Atatürk)

4 Mayıs Cumartesi:

17.00 Birevim Elazığspor-Ümraniyespor (Yeni Malatya)

17.00 İstanbulspor-Kardemir Karabükspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.30 Afjet Afyonspor-Osmanlıspor (Zafer)

19.30 Altay-Eskişehirspor (İzmir Atatürk)

5 Mayıs Pazar:

17.00 Giresunspor-Adana Demirspor (Giresun Atatürk)

19.30 Gençlerbirliği-Abalı Denizlispor (Eryaman)

19.30 Balıkesirspor Baltok-Gazişehir Gaziantep (Balıkesir Atatürk)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

4 Mayıs Cumartesi:

15.30 Tarsus İdmanyurdu-Darıca Gençlerbirliği (Tarsus İlçe)

15.30 Bandırmaspor Baltok-Fethiyespor (Bandırma 17 Eylül)

15.30 Fatih Karagümrük-Tokatspor (Vefa)

15.30 Etimesgut Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Sivas Belediyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.30 Pendikspor-Kahramanmaraşspor (Pendik)

15.30 Şanlıurfaspor-Tuzlaspor (Şanlıurfa GAP)

15.30 Konya Anadolu Selçukspor-Menemen Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.30 BAK Spor-Kırklarelispor (Ankara OSTİM)

Beyaz Grup

4 Mayıs Cumartesi:

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sancaktepe Belediyespor (Bodrum İlçe)

15.30 Kastamonuspor 1966-Gümüşhanespor (Gazi)

15.30 Yılport Samsunspor-Sakaryaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

15.30 Keçiörengücü-Manisaspor (Ankara Aktepe)

15.30 İnegölspor-Ankara Demirspor (İnegöl İlçe)

15.30 Niğde Anadolu-Hacettepe (Niğde 5 Şubat)

15.30 Bayrampaşa-Amed Sportif Faaliyetler (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.30 Sarıyer-UTAŞ Uşakspor (Yusuf Ziya Öniş)

TFF 3. Lig

1. Grup

4 Mayıs Cumartesi:

15.30 Körfezspor-Nazilli Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

15.30 Erzin Belediyespor-Artvin Hopaspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Kozan Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

15.30 Yomraspor-Tire 1922 (Yomra İlçe)

15.30 Batman Petrolspor-Nevşehir Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

15.30 Hekimoğlu Trabzon-Karbel Karaköprü Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.30 Şile Yıldızspor-Silivrispor (Stat henüz açıklanmadı)

15.30 Erbaaspor-Gebzespor (Erbaa İlçe)

2. Grup

4 Mayıs Cumartesi:

15.30 Düzcespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Yeni Orduspor-Esenler Erokspor (Ordu 19 Eylül)

15.30 Elaziz Belediyespor-Karşıyaka (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

15.30 Pazarspor-Kızılcabölükspor (Pazar İlçe)

15.30 Bergama Belediyespor-Altındağ Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

15.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Kırşehir Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

15.30 Adıyaman 1954-Alibeyköyspor (Adıyaman Atatürk)

15.30 Sultanbeyli Belediyespor-Kemerspor 2003 (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Ofspor-Osmaniyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

3. Grup

4 Mayıs Cumartesi:

14.30 Bayburt İl Özel İdare-Muğlaspor (Bayburt Genç Osman)

15.30 Payasspor-Anagold 24 Erzincanspor (Payas İlçe)

15.30 Cizrespor-Karacabey Belediyespor (Cizre İlçe)

15.30 Diyarbekirspor-Fatsa Belediyespor (Diyarbakır)

15.30 Yeni Çorumspor-Ankara Adliyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.30 Bucaspor-Halide Edip Adıvarspor (Yeni Buca)

15.30 Serik Belediyespor-Turgutluspor (Serik İsmail Oğan)

15.30 Bağcılarspor-Gölcükspor (Bağcılar Mahmutbey)

15.30 Kocaelispor-1461 Trabzon (Kocaeli)

Kaynak: AA

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: İşte, futbolda, haftanın, programı,
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Galatasaray
69
0
5
9
20
34
2
Medipol Başakşehir
67
0
5
10
19
34
3
Beşiktaş
65
0
7
8
19
34
4
Trabzonspor
63
0
7
9
18
34
5
Yeni Malatyaspor
47
0
13
8
13
34
6
Fenerbahçe
46
0
10
13
11
34
7
Antalyaspor
45
0
15
6
13
34
8
Atiker Konyaspor
44
0
8
17
9
34
9
Alanyaspor
44
0
14
8
12
34
10
Sivasspor
41
0
13
11
10
34
11
Çaykur Rizespor
41
0
11
14
9
34
12
Kayserispor
41
0
13
11
10
34
13
MKE Ankaragücü
40
0
16
7
11
34
14
Kasımpaşa
39
0
17
6
11
34
15
Göztepe
38
0
18
5
11
34
16
Bursaspor
37
0
11
16
7
34
17
BB Erzurumspor
35
0
15
11
8
34
18
Akhisarspor
27
0
19
9
6
34
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı